#üretençocuklar

sanat atölyesi

Çamur Atölyesi

Çocuklarımızın ellerindeki çamuru hayal güçleri doğrultusunda yeniden şekillendirdikleri, birbirinden ilginç karakterlerin ve şekillerin özgürce yoğrulduğu küçük ellerde harikalar yaratıldığı bir atölye.

Taş Boyama Atölyesi

Deniz kenarından toplanan birbirinden ilginç çakıl taşları ile rengarenk boyaların birleşimi sanat eserleri ortaya çıkıyor. kimisi uğur böceği, kimisi uzay aracı, kimisi de papatyaya dönüşüyor.

Mimarlık Atölyesi

Çocuklar yüzlerce jenga ile kendi çizdikleri ve tasarladıkları evlerini yapıyor. Böylece hem denge kavramını öğreniyor hem de problem çözme yetisini geliştiriyor.

Ahşap Atölyesi

Kalem kutularından oyuncak arabaya, kuş yuvalarından resim çerçevelerine ahşap malzemelerle şekillenen hayaller bu atölyede hayat buluyor.

Seramik Atölyesi

Kille minik ellerin buluştuğu bu atölyede, hayaller kille taşınıp şekil alıyor. Her çocuk ilk seramik heykelini kendisi için tasarlayıp, hazırlıyor.

Takı- tasarım Atölyesi

Saç tokasından bez boyama ve batik çalışmalarına, çocukların sınırsız hayal gücü ve minik elleriyle buluşup önce bir anıya sonra da eşsiz bir hediyeye dönüşüyor.